Recenze

Náš GOOGLE

Něco málo z našeho facebooku

Vymyslet takhle super tři hry je opravdu neuvěřitelný výkon. Doporučujeme si udělat volný půl den a vyrazit pěkne postupně na Pěstírnu, následně Mafie a uzavřete        to Únosem. Nebudete litovat. Super nápadité a propracované hry a k tomu příjemná a přátelská obsluha. Díky za super zážitky 

Hry jsme prošli všechny tři a bylo to prostě skvělé s úžasnými organizátory. Mohu vřele doporučit. Děkujeme za výbornou zábavu! 

Máme za sebou již 2 hry z těchto prostor a konstatuji, že je to naprostá paráda. Oba příběhy a hádanky nás naprosto pohltily! Nedá se nic dělat, musíme si zajet i na          poslední hru Únos!

Kravská jelita – skupina nadšenců do escape hraní a konstruktivní kritici

RECENZE NA ESCAPE DALOVICE – HRA ZAČÍNÁ – PĚSTÍRNA
Kdyby jsem měl popsat tento escape jedním slovem, tak to slovo by bylo DOKONALÝ. Opravdu, od první chvíle, kdy tito lidé zveřejnili otevření nového escapu v Dalovicích, jsme se na něj těšili, po shlédnutí videa jsme se těšili ještě víc (tedy někteří, jeden nejmenovaný člen začal mít psychické problémy :-D). Nicméně přišel den, kdy měla ZAČÍT I NAŠE HRA. Na místo jsme dorazili s jeden a půlhodinovým předstihem, ale díky velké ochotě tvůrců, jsme se mohli nechat uvěznit dříve. A věřte že se na nás těšili, byli tam úplně všichni, kteří se podíleli na vytvoření této hry. Mimochodem hrozně milí lidé. A stálo to za to. Už když jsme přijížděli do areálu hry, se náš psychický stav zhoršoval 😀. Ponurou atmosféru umocňovala znalost historie tohoto objektu. Jediné malé minus je absence ukazatele, poprvé jsme místo přejeli (ukazatel je jen z jednoho směru a nebo jsme jej neviděli). Každopádně není problém escape najít ono tam toho v těch končinách moc není. Chvilku po našem příjezdu se začali sjíždět Ti, kteří si nás na příští hodinu vzali do parády. 
A nebylo jich málo. A věnovali se nám naplno. Po úvodu do hry, zopakování děsivé historie objektu a klasické autogramiádě, jsme dostali ozdobu na hlavu a byli uvězněni v opravdu znepokojivém prostředí. Atmosféra tady na vás dýchá z každého zákoutí a z každé stěny. Po počátečním šoku a vzpamatování se, jsme začali jednat. Úplně první úkol byl osvobodit sebe a své spoluhráče (a to rychle protože náš vrchní strašpytel začal kolabovat :-D).
Po tom co se nám to různými způsoby podařilo, jsme se zaměřili na hru samotnou. Rozmýšleli jsme si každý krok a před vstupem do každé místnosti jsme se důkladně ujišťovali o tom, že tam nikdo není a že nám nikdo nevpadne do zad. Dole panovala taková atmosféra, že jsme čekali leknutí na každém kroku. Po této hře jsme se ale ujistili, že bafání a zvuky, jsou ještě dobré oproti tomu, když je pouze ticho, příšerné, děsivé ticho. Rád bych napsal vše, ale nechci ubírat na atmosféře dalším skupinám, takže různá “příjemná” překvapení objevíte, až pokud si přijedete hru zahrát. Ale jedno Vám řeknu tichý a nemluvný pohled je horší než výkřik do tmy. Na začátku jsme byli ještě upozorněni, že dole se žádné nápovědy nedočkáme, takže jsme se opravdu snažili. Šifry a hádanky nám šli docela od ruky a měli jsme již dost indicií, tak jsme se šli mrknout na únikové dveře. Chyba! Když jsme viděli počet zámků, došlo nám, že máme zhruba půlku. Takže zpátky do temnoty. Po dohledání zbytku, nám chyběl poslední zámek. Indicii, k němu dostanete velmi originálním způsobem. Mříž za námi zůstala otevřená v čase 45 minut. Byl to náš již 12. escape, tak je zbytečné psát, že určité prvky už jsme při různých příležitostech na naší herní šňůře viděli, a je to pochopitelné. Důležité je že hra není okopírovaná a má vlastní, originální a velmi dobře zpracovaný příběh, který podtrhuje dokonalé prostředí. Za celý tým můžu potvrdit, že tuhle hru jsme si opravdu prožili. Atmosféra Vás dokonale vtáhne do příběhu. Za dobré escapy dáváme 5 hvězdiček, tady, kdyby to šlo, tak bych dal 6. Opravdu perfektní hra a těšíme se na případnou další.